Sejfy i szafy klasy S1 na broń myśliwską

Szafy klasy S1 to szafy przeznaczone do przechowywania broni i amunicji. Produkt dedykowany dla myśliwych, strzelców oraz kolekcjonerów. Polska produkcja. Dwa lata gwarancji na wszystkie szafy produkowane przez STALPOL. Nasze produkty są efektem wieloletnich analiz oraz wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Najwyższej jakości komponenty zapewnią Państwu wieloletnie użytkowanie na najwyższym poziomie oraz bezproblemową obsługę. Szafy na broń dostępne w naszej ofercie spełniają wszystkie normy wykonania charakterystyczne dla swoich klas.

Jakie kryteria powinna spełniać szafa na broń palną

W rozporządzeniu określono, że konstrukcja musi odpowiadać kryteriom zdefiniowanym w normie PN-EN 14450 – dotyczy ona przede wszystkim wytrzymałości i odporności na włamanie i ataki. Zadanie sejfu polega na ograniczeniu dostępu do zawartości wyłącznie właścicielowi lub innym osobom do tego powołanym, które dysponują wymaganym pozwoleniem ze względu na przepisy i ochronę osób trzecich przed nieuprawnionym dostępem do broni. [cyt. Ustawy o Broni i Amunicji oraz Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.]. Ponadto zgodnie z przepisami pancerna szafa na broń palną klasy bezpieczeństwa S1 powinna być wyposażona w zamek kluczowy lub zamek elektroniczny lub szyfrowy-mechaniczny, o minimum klasy A według europejskiej normy PN-EN 1300.

Szafy na broń s1 - do przechowywania broni palnej

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju sejfów, sejfy domowe, sejfy biurowe, które niezależnie od wersji zapewniają skuteczne zabezpieczenie zawartości przed wpadnięciem w niepowołane ręce. Różnią się funkcjonalnością, wielkością, designem i budową, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy dobierze odpowiedni dla siebie egzemplarz. Decydując się na jeden z nich, należy wziąć pod uwagę, jaki rodzaj oraz jaką ilość broni myśliwskiej długiej bądź krótkiej chcemy w niej przechowywać.

Szafy na broń myśliwską s1 wysokiej jakości

Oferowane w tej kategorii szafy na broń zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły – zgodnie z narzuconymi normami, które musi spełniać sejf na broń klasy s1 – które są odporne na włamanie przy użyciu odpowiednich narzędzi. Równie ważna jest ich funkcjonalność, ponieważ poza tym, że są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania broni długiej i krótkiej znajduje się w nich także miejsce na przechowywanie akcesoriów, takich jak: amunicja, wyciory, optyka, lornetki i wiele innych. 

Masz pomysł na stworzenie własnej szafy na broń? Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również zamówienia indywidualne.