Sejfy na broń krótką

Potrzebujesz bezpiecznego sejfu do przechowywania broni palnej? Chcesz mieć pewność, że nie wpadnie ona w niepowołane ręce? A może zależy Ci na tym, żeby nie tylko dobrze ją zabezpieczyć, ale i mieć do niej szybki dostęp? Wybierając sejfy na broń krótką klasy S1 i nie tylko od STALPOL Safes, możesz mieć to wszystko, niezależnie od tego, czy swój pistolet umieścisz w biurze, w domu, czy też w samochodzie. Na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości sejfy do przechowywania broni krótkiej klasy antywłamaniowej S1, I i bezklasowe, które doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji.

Sejf szybkiego dostępu na broń krótką 

Bezpieczny i niezawodny - sejf na broń krótką musi mieć te właściwości. I takie też są oferowane przez nas produkty. To jednak nie wszystko. W asortymencie STALPOL Safes znaleźć można różnorodne, innowacyjne sejfy na broń krótką, które zaskakują funkcjonalnością oraz jakością wykonania. Ich niewielkie rozmiary i przemyślana konstrukcja sprawiają, że mogą zostać zamontowane nawet w samochodzie, czy też biurze, w domu. 

Innowacyjnym rozwiązaniem w sejfach na broń szybkiego dostępu jest połączenie zamka biometrycznego (otwieranie za pomocą odcisku palca) z systemem prowadnic, które gwarantuje natychmiastowe otwarcie sejfu np. w przypadku zagrożenia.

Funkcjonalne sejfy na broń, a także dokumenty i gotówkę

Przechowujesz w domu czy biurze znaczną ilość gotówki lub ważne dokumenty, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą sejfów na broń krótką. Wytrzymałe, dyskretne sejfy mogą zostać przytwierdzone do podłoża lub ściany. Solidny zamek kluczowy zapewni bezpieczeństwo wszelkim rzeczom, które umieścisz wewnątrz. Dla wygody użytkownika wiele modeli zostało wyposażonych w dodatkową, funkcjonalną półkę na wartościowe przedmioty.