Sejfy ekskluzywne

Ekskluzywna linia sejfów przeznaczona do przechowywania wartości oraz  dokumentów. Limitowana seria łącząca najnowocześniejsze trendy designerskie, kolorystyczne oraz materiałowe. Wysokiej jakości wnętrze gwarantujące jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Seria dająca możliwość całkowitego spersonalizowania wyglądu, indywidualnego doboru kolorystyki sejfu i tapicerki skórzanej oraz materiału przeznaczonego do wyłożenia wnętrza.

Sejf wykonany w Klasie II spełniający wymagania  PN-EN 1143-1:2012

Sejf wykonany w LFS 30P  spełniający wymagania  PN-EN 15659

Ekskluzywna linia sejfów przeznaczona do przechowywania wartości, gotówki oraz dokumentów. Limitowana seria łącząca najnowocześniejsze trendy designerskie, kolorystyczne oraz materiałowe. Wysokiej jakości wnętrze gwarantujące jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Seria dająca możliwość całkowitego spersonalizowania wyglądu, indywidualnego doboru kolorystyki sejfu i tapicerki skórzanej oraz materiału przeznaczonego do wyłożenia wnętrza.

Dostępne w tej kategorii sejfy łączą w sobie wyższe normy antywłamaniowe oraz najnowocześniejszy design. Ich poziom bezpieczeństwa sprawia, że można w nich przechowywać dowolne przedmioty nawet o bardzo dużej wartości. Są odporne zarówno na ataki włamywaczy przy użyciu zaawansowanych narzędzi, jak i na kontakt z ogniem oraz wysokimi temperaturami.

Ekskluzywne sejfy z zamkiem elektronicznym, biometrycznym bądź szyfrowym i wykończeniem na wysoki połysk zachwycają właściwości fizycznymi w takim samym stopniu jak designem. Już na sam widok budzą skojarzenia z luksusem, dlatego doskonale pasują do bogato wyposażonych, wytwornych wnętrz. Świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach, gabinetach, domach i mieszkaniach, a szeroki wybór zgromadzonych w naszej ofercie modeli pozwala na znalezienie egzemplarza, który najlepiej pasuje do określonych wymagań i przestrzeni.