DRZWI PANCERNE

Drzwi pancerne przeznaczone do zabezpieczenia magazynu broni, kancelarii bądź innych pomieszczeń wymagających wysokiej klasy zabezpieczenia. Jednym z kluczowych elementów wpływających na bezpieczeństwo budynku, pomieszczeń i znajdujących się w nich osób oraz mienia są drzwi. Chcąc zainwestować w rozwiązania najwyższej klasy, które zapewniają doskonałą ochronę przed wtargnięciem obcych i oddziaływaniem czynników zewnętrznych, warto zdecydować się na modele antywłamaniowe. Pancerne wersje drzwi do domu, magazynów broni, kancelarii są dostępne w naszym asortymencie.

Drzwi pancerne w zależności od wybranej normy posiadają klasę:

S2 – wykonany wg normy PN-EN 14450:2006

I – wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

II– wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

 

Drzwi wykonujemy pod indywidualne wymiary Klienta.

Zalety i zastosowanie drzwi pancernych

Proponowane przez naszą firmę produktu mają szerokie zastosowanie, ponieważ można je wykorzystać zarówno w szafach i sejfach w celu ochrony znajdujących się w nich przedmiotów, jak i do całych pomieszczeń, np. jako pancerne drzwi skarbcowe do magazynu broni, do domu, kancelarii. Dzięki ich użyciu masz pewność, że maksymalnie utrudniasz działanie potencjalnym włamywaczom, którzy chcieliby wykraść Twój cenny majątek. 

Polecamy nasze produkty z uwagi na ich solidność i wytrzymałość. Są wysoce odporne na uderzenia, w tym wiercenie i wgniecenia, a zamontowany w nich zamek kluczowy lub elektryczny jest niezwykle trudny do sforsowania. Drzwi pancerne zapewniają nieporównywalnie większy poziom zabezpieczenia budynków i pomieszczeń niż standardowe modele drewniane, aluminiowe, ze szkła czy tworzyw sztucznych. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy bez względu na okoliczności chcą się czuć pewnie lub muszą spełnić wymagania techniczne narzucane przez prawo do przechowywania broni i amunicji, a także tajnych dokumentów.