SKRYTKI DEPOZYTOWE

Skrytki depozytowe przeznaczone do przechowywania: kosztowności, papierów wartościowych, dokumentów, laptopów w recepcjach hotelowych, pomieszczeniach bankowych itp.

Zabezpieczone zamkiem bankowym o zasadzie „czterech oczu”. ( klucz matka oraz klucz podstawowy).

Depozyty są malowane proszkowo w dwóch wersjach:

- korpus oraz drzwi malowane proszkowo;

- korpus malowany proszkowo + drzwi z blachy nierdzewnej

Wielkość zestawu oraz poszczególnych skrytek jest ustalana indywidualnie z Klientem.

Sprzedajemy konstrukcje o charakterze modułowym, które składają się z wielu skrytek dostępnych w różnej liczbie w zależności od potrzeb Klienta. Dzięki własnej produkcji możemy wykonać produkt odpowiednio dopasowany do indywidualnych wymagań dotyczących na przykład rozmiaru, liczby skrytek, wielkości pomieszczenia. Najważniejszym aspektem, który decyduje o ich jakości, jest precyzja wykonania. Ponieważ w trakcie projektowania i produkcji zadbano o każdy detal i wykorzystano bardzo wytrzymałe materiały, zawartość skrytki depozytowej obejmująca np. cenne przedmioty, gotówkę, ważne dokumenty czy papiery wartościowe, jest skutecznie chroniona.

Zastosowanie i zalety skrytek depozytowych

Proponowane w tej kategorii produkty powstają z myślą o zapewnieniu zarówno najwyższego poziomu bezpieczeństwa, jak i funkcjonalności. Ich przydatność polega m.in. na tym, że nie muszą znajdować się w pilnie strzeżonym miejscu, aby ich zawartość była dobrze chroniona, bo otworzyć skrytkę depozytową mogą jedynie osoby posiadające klucz. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ustawić ją w miejscu, do którego ma dostęp wiele ludzi i które nie jest cały czas pod specjalnym nadzorem.

Oferowane produkty mają zastosowanie m.in. jako wynajmowane klientom depozytowe skrytki w hotelu, co jest sposobem na przechowywanie wartościowych przedmiotów, wówczas gdy w pokojach nie ma sejfów.  Zachęcamy do przekonania się o tym osobiście i zamawiania wysokiej jakości skrytek depozytowych!