Flagowy produkt serii Praktiker to szafa na broń klasy S1 model PRESIDENT

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 761

Szafa PRESIDENT  to dwudrzwiowa szafa przygotowana do przechowywania 23 sztuk broni długiej i 5 sztuk broni krótkiej. Wyposażona jest w dwudzielny skarbczyk, stałą przegrodę, przestawne i demontowane półki zwykłe, półkę z uchwytami na 5 sztuk broni krótkiej. Wymiary szafy to: 1500x1000x450mm.

Na górze szafy znajduje się  dwudzielny skarbczyk o wysokości 200 mm zamykany na zamek cylindryczny. Skarbczyk  odsunięty jest od lewej ściany korpusu co umożliwia ustawienie broni o maksymalnej długości 1494mm.

Lewa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej, mieści 12 uchwytów na broń długą (w tym 4 uchwyty do przechowywania broni o długości 1494 mm i 8 uchwytów do przechowywania broni o długości 1294 mm) . Listwę z uchwytami piankowymi można zamontować na   trzech wysokościach  780-830- 880 mm (licząc od dna szafy ). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm,  umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką.  Zastosowanie pianek o takiej głębokości daje komfort przechowywania broni, ponieważ lunety nie obijają się o ścianę. 

Prawa strona korpusu szafy  PRESIDENT wyposażona jest w zestaw trzech przestawnych i możliwych do demontażu   półek zwykłych oraz jednej półki z pięcioma uchwytami na broń krótką. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm. Z prawej strony szafy znajduje się na wyposażeniu w pełni możliwa do demontażu, listwa z pięcioma uchwytami piątkowymi na broń długą. Po demontażu półek (lub ich odpowiednim przestawieniu) istnieje możliwość ustawienia jeszcze 5 sztuk broni długiej o maksymalnej długości 1294mm.

Lewe drzwi wyposażone są w listwy regulacyjne umożliwiające dowolne umiejscowienie  dwóch znajdujących się na podstawowym wyposażeniu kształtowników,  stanowiących przestawne pojemniki oraz przestawną, możliwą do demontażu listwę, z uchwytami piankowymi na sześć sztuk broni długiej. Na dole drzwi znajduje się podstawa umożliwiająca postawienie broni dzięki której możliwe jest ustawienie w szafie drugiego rzędu broni.

W prawych drzwiach znajdują się cztery stałe pojemniki umożliwiające przechowywanie amunicji lub pozostałych akcesoriów wyposażenia podstawowego broni. 

Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw demontowanych i przestawnych wyciorów na magnesach neodymowych oraz zestaw dywaników na dnie szafy i na podstawie w drzwiach. Szafa posiada 4 otwory montażowe fi 12  (dwa w plecach i dwa w podłodze)

Prezentowany model jest idealnym rozwiązaniem dla strzelców sportowych oraz kolekcjonerów broni, którzy cenią sobie optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz swobodny i komfortowy dostęp do broni. 

Model 15000 P - PRESIDENT jest bardzo popularny wśród klientów szukających szafy na lata, mieszczącej zarówno broń długo jak i krótką. 

PREZENTACJA VIDEO

Zostaw komentarz