Seria szaf na broń PRAKTIKER COMBO - dla kogo?

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 3513

Kategoria COMBO  PRAKTIKER to szafy  o wysokości 1500 mm co umożliwia ustawienie  broni o maksymalnej długości  1494 mm. Jest to możliwe dzięki innemu układowi wnętrza szafy i innemu, pionowemu, kształtowi skarbczyka . Szafa podzielona jest na dwie przestrzenie.

Lewa strona szafy, bez względu na model, zawsze jest tej samej szerokości - 222 mm  i  przeznaczona  do przechowywania broni krótkiej, amunicji  i pozostałych akcesoriów.  Od góry znajduje się skarbczyk  o wysokości 300 mm zamykany na zamek cylindryczny. Poniżej znajdują się dwie przestawne i demontowalne półki zwykłe oraz półka z uchwytami  na broń krótką. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm. Na wyposażeniu lewej strony jest również demontowalna metalowa listwa z 3 uchwytami na broń długą, którą w każdej chwili można założyć na tylnej ścianie gdy zaistnieje taka potrzeba i ustawić broń o niższej długości - 1194 mm

Prawa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Na górze znajduje się przestawna i demontowalna półka z możliwością regulacji jej wysokości co 50 mm na wysokości 300 mm. Poniżej znajduje się  metalowa listwa z uchwytami piankowymi. Uchwyt jest demontowalny i przestawny na trzech wysokościach : 780 - 830 - 880 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką. Zapobiega to obijaniu lunet o tylną ścianą szafy. Dodatkowo na bocznej ścianie korpusu znajduje się demontowalny dwustanowiskowy uchwyt piankowy. Uchwyty piankowe rozmieszczone co 55mm i o standardowej głębokości 85 mm.  

Drzwi szafy wyposażone są w cztery stałe pojemniki umożliwiające przechowywanie amunicji lub pozostałych akcesoriów wyposażenia podstawowego broni.

Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw wyciorów na magnesach neodymowych co umożliwia dowolne i najbardziej optymalne ich umiejscowienie.

Szafa posiada cztery otwory montażowe Ø 12 (dwa w tylnej ścianie szafy i dwa w podłodze).

Seria PRAKTIKER COMBO  przeznaczona jest dla strzelców sportowych, oraz myśliwych, którzy planują zakup dłuższej broni. Charakteryzuje się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni,  mieszcząc  broń o maksymalnej długości 1494 mm z optyką bez konieczności jej demontowania  jednocześnie chroniąc  ją przed uszkodzeniami dzięki zastosowaniu głębszych uchwytów piankowych.

Zostaw komentarz