Seria szaf na broń STANDARD - idealne na start!

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 6498

Szafy na broń w klasie S1 wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 14450 wg IMP. Szafy STANDARD  to seria podstawowych szaf na broń. Cechą charakterystyczną jest głębokość 350 mm oraz uchwyty piankowe  55/125.  Seria z zawiasami wewnętrznymi dzięki którym istnieje możliwość otworzenia drzwi na 90 stopni.

Wyróżniamy trzy podstawowe kategorie szaf serii STANDARD:

* MINI STANDARD


* SMALL STANDARD


* COMBO STANDARD 


* STANDARD
* STANDARD Z PÓŁKAMI

Szafy mieszczą od 4 do 15 szt uchwytów piankowych na broń. W zależności od kategorii szafy różnią się między sobą wysokością, szerokością, kształtem i umiejscowieniem skarbczyka.

Kategoria  STANDARD i  STANDARD Z PÓŁKAMI to szafy z przegrodami i bez przegród. Na górze każdej z nich znajduje się skarbczyk na całej szerokości szafy  o wysokości 200 mm zamykany na zamek cylindryczny. W zależności od modelu jest to schowek jedno lub dwukomorowy. 

W szafach bez przegród w modelach od GG 4 do GG 6  pod skarbczykiem znajduje się przestawna i demontowalna półka. Modele od GG 8 do GG 15 jej nie posiadają.  Na tylnej ścianie szafy zamontowana jest stała listwa z uchwytami piankowymi na wysokości 830 mm - licząc od dna szafy , co pozwala na ustawienie w nich broni o maksymalnej długości 1294 mm. W standardzie uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55mm i odsunięte od tylnej ściany o 125mm. Daje to  możliwość przechowywania broni z optyką, gdyż w szafie po zamknięciu drzwi pozostaje  wolna przestrzeń 270 mm . 
W szafach z przegrodami przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na dwie komory. 
Lewa strona przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Mieści się tam broń o maksymalnej długości 1294 mm.  Uchwyt piankowy na broń zamontowany jest  na stałe na tylnej ścianie szafy w metalowej listwie na wysokości 830 mm - licząc od dna szafy. 

Prawa strona szafy wyposażona jest w komplet trzech przestawnych i demontowlnych półek montowanych na listwach co 50 mm. Z prawej strony na wyposażeniu znajduje się również demontowalna listwa z uchwytami na broń długą, którą można zamontować w przypadku powiększenia kolekcji broni. Odpowiednie ustawienie półek pozwala na wykorzystanie przestrzeni na krótszą broń przy jednoczesnym przechowywaniu amunicji na półkach. 

Zostaw komentarz