Szafy na broń Optimal - sprawdź, która jest idealna dla Ciebie!

Dodane przez: w: Porady i wskazówki dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 16881

Szafy na broń w klasie S1 wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 14450 wg IMP. Seria OPTIMAL stworzona na potrzeby posiadaczy broni z większą optyką. Seria charakteryzuje się większą głębokością (400 mm) niż standardowa linia szaf, oraz pojemnikami w drzwiach.

OPTIMAL  – szafy wyposażone w stałą półkę ; 
* optimal  z przegrodą (jedno i dwudrzwiowe) wysokość szaf 1500mm
* optimal  bez przegrody (jedno i dwudrzwiowe) wysokość szaf 1500mm
* optimal small - wysokość szaf 1300 mm. Seria OPTIMAL stworzona na potrzeby posiadaczy broni z większą optyką, którzy nie potrzebują dodatkowej zamykanej skrytki wewnątrz (bez skarbczyka). Każda z powyższych kategorii charakteryzuje się większą głębokością (400 mm) niż standardowa linia szaf, pojemnikami w drzwiach, oraz możliwością ustawienia broni o maksymalnej długości 1294mm.

KATEGORIA  OPTIMAL  z przegrodą:
Na górze szafy znajduje się  stała półka na wysokości 200mm
Lewa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Zawiera metalową listwę z uchwytami piankowymi. Uchwyt jest na stałe przymocowany na wysokości 830 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką. Zapobiega to obijaniu lunet o tylną ścianą szafy.
Prawa strona szafy wyposażona jest w zestaw trzech przestawnych i demontowalnych półek zwykłych. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm. Na wyposażeniu podstawowym znajduje się również demontowalna listwa z uchwytami piankowymi 55/175 montowana na wysokości 830 mm (licząc od dna szafy). Takie rozwiązanie umożliwia ustawienie dodatkowych sztuk broni o maksymalnej wysokości 1494mm.

KATEGORIA  OPTIMAL  bez przegrody:
Szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Na górze szafy znajduje się stała półka na wysokości 200 mm. Zawiera stałą metalową listwę z uchwytami piankowymi przymocowaną na wysokości 830 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką. Zapobiega to obijaniu lunet o tylną ścianą szafy. 
KATEGORIA OPTIMAL SMALL: 
Lewa strona szafy wyposażona jest w zestaw dwóch przestawnych i demontowalnych półek zwykłych i w przestawny/demontowalny stojak z uchwytami na 3 szt broni krótkiej. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm  na całej wysokości szafy. 
 Prawa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Zawiera stałą metalową listwę z uchwytami piankowymi przymocowany na wysokości 830 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm. Umożliwia to swobodne wstawienie broni z optyką zapobiega to obijaniu lunet o tylną ścianą szafy. Brak skarbczyka pozwala na wstawienie broni o maksymalnej długości 1294mm.

Drzwi szafy w serii OPTIMAL  wyposażone są w  pojemniki umożliwiające przechowywanie amunicji lub pozostałych akcesoriów wyposażenia podstawowego broni.
Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw wyciorów na magnesach neodymowych co umożliwia dowolne i najbardziej optymalne ich umiejscowienie.
Szafa posiada cztery otwory montażowe fi 12 ( dwa w tylnej ścianie szafy i dwa w podłodze).

Seria OPTIMAL  przeznaczona jest dla strzelców sportowych, kolekcjonerów oraz myśliwych. Charakteryzuje się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni, przy niewielkich gabarytach. Jest w stanie pomieścić broń o maksymalnej wysokości z optyką bez konieczności jej demontowania a jednocześnie chroni ją przed uszkodzeniami. Łączy w sobie optymalne i praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

Zostaw komentarz