Szafy na broń PRAKTIKER SMALL - dla kogo?

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 428

Szafy na broń kategorii PRAKTIKER SMALL mają niższą wysokość niż szafy w standardzie  czyli  1300 mm. Umożliwia to ustawienie  broni o maksymalnej długości 1294 mm, dzięki przede wszystkim innemu układowi wnętrza szafy i innemu, pionowemu, kształtowi skarbczyka . Szafa kategorii small jest podzielona na dwie przestrzenie:

Lewa strona szafy, bez względu na model, zawsze jest tej samej szerokości i  jest przeznaczona  do przechowywania broni krótkiej i  akcesoriów.  Na górze szafy  znajduje się skarbczyk  o wysokości 300 mm zamykany na zamek cylindryczny. Poniżej znajdują się dwie przestawne i półki zwykłe, które można demontować  oraz półka z uchwytami  na broń krótką. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm.

Prawa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Zawiera metalową listwę z uchwytami piankowymi. Uchwyt można demontować i przestawiać na trzech wysokościach : 780 - 830 - 880 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175 mm umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką, co zapobiega także obijaniu lunet o tylną ścianą szafy. Dodatkowo na bocznej ścianie korpusu znajduje się metalowa szyna z 2 uchwytami piankowym na broń długą, którą można demontować. Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55mm i posiadają standardową głębokość -  85 mm. Drzwi szafy wyposażone są w cztery stałe pojemniki umożliwiające przechowywanie amunicji lub pozostałych akcesoriów wyposażenia podstawowego broni.

Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw wyciorów, zainstalowanych na magnesach neodymowych,  co umożliwia dowolne i najbardziej optymalne ich umiejscowienie. Szafa posiada cztery otwory montażowe Ø 12 ( dwa w tylnej ścianie szafy i dwa w podłodze).

Seria PRAKTIKER SMALL  przeznaczona jest dla początkujących strzelców sportowych oraz myśliwych. Charakteryzując się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni, szafa kategorii SMALL  przy niewielkich gabarytach,  jest w stanie pomieścić broń o maksymalnej wysokości z optyką bez konieczności jej demontowania,  a jednocześnie chroni ją przed uszkodzeniami dzięki zastosowaniu głębszych uchwytów piankowych.

Zostaw komentarz