Szafy na broń seria STANDARD COMBO

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 5792

Szafy na broń w klasie S1 wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 14450 wg IMP. Kategoria COMBO  STANDARD  to szafy  o wysokości 1500 mm co umożliwia przechowywanie  broni o maksymalnej długości  1494 mm. Jest to możliwe dzięki innemu układowi wnętrza szafy i innemu, pionowemu, kształtowi skarbczyka . Szafa podzielona jest na dwie przestrzenie.

Lewa strona szafy,  przeznaczona jest  do przechowywania broni krótkiej, amunicji  i pozostałych akcesoriów. Bez względu na model, każda szafa ma identyczną szerokość lewej komory i jest to 222 mm.   Od góry znajduje się skarbczyk  o wysokości 300 mm zamykany na zamek cylindryczny. Poniżej znajdują się dwie przestawne i demontowalne półki zwykłe oraz półka z uchwytami na 3 sztuki broni krótkiej. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm. Na wyposażeniu lewej strony jest również demontowalna metalowa listwa z 3 uchwytami na broń długą, którą w każdej chwili można założyć na tylnej ścianie, gdy zaistnieje taka potrzeba, i ustawić broń o niższej długości - 1194 mm

Prawa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Na górze znajduje się przestawna i demontowalna półka z możliwością regulacji jej wysokości co 50 mm na wysokości 300 mm. Poniżej znajduje się  metalowa listwa z uchwytami piankowymi montowana na stałe na wysokości 830 mm licząc od dna szafy.  Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 125mm.

Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw wyciorów na magnesach neodymowych co umożliwia dowolne i najbardziej optymalne ich umiejscowienie.

Szafa posiada cztery otwory montażowe Ø12 (dwa w tylnej ścianie szafy i dwa w podłodze).

Seria COMBO STANDARD  przeznaczona jest dla strzelców sportowych, oraz myśliwych którzy planują zakup dłuższej broni. Charakteryzuje się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni,  mieszcząc  broń o maksymalnej długości 1494 mm z optyką.

Zostaw komentarz