SZAFY NA BROŃ

Szafy przeznaczone do przechowywania broni i amunicji. W zależności od wybranej klasy szafa wykonana jest zgodnie z obowiązującymi wymogami odpowiednimi dla danej normy: S1 – wykonany wg normy PN-EN 14450:2006, Klasa I – wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

Dla kogo szafa na broń?

Szafę na broń kupują wszyscy właściciele broni długiej i krótkiej, bez względu na to czy broń przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, czy amatorskiego. Ze względu na podział w szafę na broń w szczególności powinni zaopatrzyć się: myśliwi, strzelcy sportowi, kolekcjonerzy oraz wszystkie osoby przechowujące broń i amunicję w tym m.in. służby mundurowych. Nie wiesz, która szafa sprawdzi się idealnie dla Ciebie? Przeczytaj nasze poradniki:

1. JAK WYBRAĆ SZAFĘ NA BROŃ

2. PRZEWODNICH PO SERIACH SZAF NA BROŃ

Produkt dedykowany dla myśliwych, strzelców oraz kolekcjonerów. Polska produkcja. Dwa lata gwarancji na wszystkie szafy produkowane przez STALPOL. Nasze produkty są efektem wieloletnich analiz oraz wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Najwyższej jakości komponenty zapewnią Państwu wieloletnie użytkowanie na najwyższym poziomie oraz bezproblemową obsługę. Szafy na broń dostępne w naszej ofercie spełniają wszystkie normy wykonania charakterystyczne dla swoich klas. Masz pomysł na stworzenie własnej szafy na broń? Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również zamówienia indywidualne. 

SZAFY NA BROŃ