Sejfy i szafy pancerne na broń myśliwską krótką i długą

Szafy przeznaczone do przechowywania broni i amunicji. W zależności od wybranej klasy szafa na broń wykonana jest zgodnie z obowiązującymi wymogami odpowiednimi dla danej normy: klasy S1 – wykonany wg normy PN-EN 14450:2006, Klasa I – wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

Dla kogo szafa na broń?

Szafa na broń na zamek elektroniczny jest odpowiednim zabezpieczeniem broni długiej i krótkiej przed wpadnięciem w niepowołane ręce, bez względu na to czy broń przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, czy amatorskiego. Ze względu na podział w szafę na broń w szczególności powinni zaopatrzyć się osoby posiadające broń palną: myśliwi, strzelcy sportowi, kolekcjonerzy oraz wszystkie osoby przechowujące broń i amunicję w tym m.in. służby mundurowych. Nie wiesz, który sejf na broń sprawdzi się idealnie dla Ciebie? Przeczytaj nasze poradniki, dotyczące szaf na broń:

1. JAK WYBRAĆ SZAFĘ NA BROŃ

2. PRZEWODNICH PO SERIACH SZAF NA BROŃ

Produkt dedykowany dla myśliwych, strzelców oraz kolekcjonerów. Polska produkcja. Dwa lata gwarancji na wszystkie szafy produkowane przez STALPOL. Nasze produkty są efektem wieloletnich analiz oraz wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Wszystkie oferowane w tej kategorii szafy pancerne na broń spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji. Najwyższej jakości komponenty zapewnią Państwu wieloletnie użytkowanie na najwyższym poziomie oraz bezproblemową obsługę. Szafy na broń dostępne w naszej ofercie spełniają wszystkie normy wykonania charakterystyczne dla swoich klas. Masz pomysł na stworzenie własnej szafy na broń? Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również zamówienia indywidualne.