Sejfy i szafy pancerne na broń myśliwską krótką i długą

Szafy przeznaczone do przechowywania broni i amunicji. W zależności od wybranej klasy szafa na broń wykonana jest zgodnie z obowiązującymi wymogami odpowiednimi dla danej normy: klasy S1 – wykonany wg normy PN-EN 14450:2006, Klasa I – wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

Dla kogo szafa na broń?

Szafa na broń na zamek elektroniczny jest odpowiednim zabezpieczeniem broni długiej i krótkiej przed wpadnięciem w niepowołane ręce, bez względu na to czy broń przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, czy amatorskiego. Ze względu na podział w szafę na broń w szczególności powinni zaopatrzyć się osoby posiadające broń palną: myśliwi, strzelcy sportowi, kolekcjonerzy oraz wszystkie osoby przechowujące broń i amunicję w tym m.in. służby mundurowych. Nie wiesz, który sejf na broń sprawdzi się idealnie dla Ciebie? Przeczytaj nasze poradniki, dotyczące szaf na broń:

1. JAK WYBRAĆ SZAFĘ NA BROŃ

2. PRZEWODNICH PO SERIACH SZAF NA BROŃ

Produkt dedykowany dla myśliwych, strzelców oraz kolekcjonerów. Polska produkcja. Dwa lata gwarancji na wszystkie szafy produkowane przez STALPOL. Nasze produkty są efektem wieloletnich analiz oraz wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Najwyższej jakości komponenty zapewnią Państwu wieloletnie użytkowanie na najwyższym poziomie oraz bezproblemową obsługę. Pancerne szafy na broń i sejfy pozwalające na jej bezpieczne przechowywanie dostępne w naszej ofercie spełniają wszystkie normy wykonania charakterystyczne dla swoich klas.

Spełniająca wymagania określone w obowiązujących przepisach prawnych szafka na broń m.in. myśliwską krótką czy sportową pozwala uniknąć sytuacji, w której dostaje się ona w niepowołane ręce. To bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, ponieważ nieprawidłowe posługiwanie się nią może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Mamy tego świadomość, dlatego każdy oferowany w naszym sklepie sejf na broń długą i krótką lub innego rodzaju oraz każda szafka zostały zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby dostęp do ich zawartości miały wyłącznie autoryzowane osoby. To możliwe m.in. poprzez zastosowanie takich mechanizmów jak zamek elektroniczny, który otwiera się po wpisaniu zdefiniowanego wcześniej kodu.

Profesjonalne i solidne szafy oraz sejfy na broń

Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości, funkcjonalnych, innowacyjnych i trwałych produktów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać odpowiedni model pod kątem wielkości, koloru, wagi czy klasy antywłamaniowej. Jeżeli zależy Państwu na jak najlepszej ochronie zawartości, optymalnym wyborem jest sejf lub szafa myśliwska do przechowywania broni mająca właściwości zabezpieczające zgodne z wymaganiami min. I klasy antywłamaniowej. Jednak niezależnie od zamówionego modelu dajemy gwarancję jakości wykonania.

Nasze produkty są na tyle uniwersalne i funkcjonalne, że można w nich umieścić również inne przedmioty o wysokiej wartości lub obiekty, które powinny być chronione przed niepowołanymi osobami. Sejfy i szafy pancerne do broni myśliwskiej, sportowej lub innej są bowiem wyposażone w ergonomiczne i wygodne w obsłudze uchwyty piankowe oraz skrytki. Istnieje też możliwość indywidualnego dobrania niektórych parametrów oferowanych produktów , takich jak np. kolor, wyłożenie materiałem, oświetlenie.

Masz pomysł na stworzenie własnej szafki na broń np. długą lub krótką? 

Zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również zamówienia indywidualne.