SEJFY WRZUTOWE, depozytowe

Sejfy przeznaczone do tymczasowego przechowywania gotówki, dokumentów itp., bez konieczności otwierania części depozytowej przy wrzucie. Przeznaczone dla hoteli, stacji benzynowych, sklepów oraz miejsc, w których istnieje potrzeba tymczasowego deponowania gotówki lub innych wartości.

Oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego sejfy wrzutowe i depozytowe są wykorzystywane m.in. przez placówki pocztowe i kurierskie, stacje benzynowe, podmioty finansowe, przedsiębiorstwa handlowe i usługowe czy obiekty noclegowe. Dzięki nim możliwe jest gromadzenie cennych dokumentów, papierów wartościowych czy pieniędzy w dowolnym miejscu, mając pewność, że są chronione przed nieuprawionymi osobami.

Sejfy w zależności od wybranej klasy posiadają:

S1 – wykonany wg normy PN-EN 14450:2006

I – wykonany wg normy PN-EN 1143-1:2012

Sejf wrzutowy – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Obsługa sprzedawanych w naszym sklepie sejfów wrzutowych jest banalnie prosta i intuicyjna, bo polega wyłącznie na uchyleniu klapki i wrzuceniu przedmiotów do środka. Z kolei właściciel dysponujący kluczem lub szyfrem może w dowolnej chwili otworzyć drzwi i wyciągnąć zawartość. Ponieważ oferowane w tej kategorii konstrukcje służą do przechowywania cennych rzeczy, powinny być solidnie wykonane z wytrzymałych materiałów i trwałych, niezawodnych mechanizmów. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdy produkowany sejf wrzutowy i depozytowy gwarantuje najwyższą jakość, spełniając normy określonych klas antywłamaniowości.

O poziomie zabezpieczenia gwarantowanym przez dany model świadczy klasa odporności – im wyższa, tym skuteczniejszą ochronę zapewnia. Zachęcamy do przejrzenia tej kategorii i zamawiania egzemplarzy spełniających określone wymagania!