O Nas


stalpol

Firma Stalpol powstała w 1998r. z pragnienia kontynuowania tradycji, przekazywanej pasji i wiedzy z ojca na syna. W pierwszej dekadzie działalności firma nastawiona była na rozwijanie i doskonalenie umiejętności w zakresie  produkcji sejfów, drzwi zbrojonych i kas pancernych. Systematyczny i stabilny rozwój firmy, rzetelność usług, konsekwencja w budowaniu wiarygodności marki, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów, zaowocowała wieloletnią współpracą z Inter ? Sicherheits - Service, jednym z liderów w branży zabezpieczeń i sejfów w Europie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zabezpieczeń, badaniom i monitorowaniu nieustannie zmieniających się potrzeb w zakresie bezpieczeństwaFirma osiągnęła główny priorytet ? stworzenie unikalnego, opatentowanego, opartego o najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń na miarę XXI w.,  systemu ochrony aktywnej ESNS. Następnym krokiem było stworzenie dwóch wyjątkowych linii produktów dedykowanych:

  • Ekskluzywnej Linii Sejfów Kastelo
  • Linii Sejfów domowych Morion


Te sztandarowe produkty Firmy, działające w oparciu o autorski system ESNS,  zapewniają nową jakość oraz zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa i ochrony poprzez połączenie w zintegrowany i komplementarny sposób,  tradycyjnej ochrony pasywnej (sejf) z ochroną aktywną (usługa).
Oprócz linii sztandarowych, Stalpol specjalizuje się w produkcji certyfikowanych, wysokiej klasy szaf na broń, o zróżnicowanych parametrach ochrony przeciwogniowej i antywłamaniowej.

W 2011 roku, osiągnąwszy stałą dynamikę rozwoju, Stalpol dołączył do prestiżowej i największej w kraju organizacji indywidulanych pracodawców Business Centre Club, potwierdzając obecne od początku swej działalności przestrzeganie zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Stalpol dziś, to firma dynamicznie rozwijająca się, nieustannie poszukująca najlepszych i coraz bardziej zoptymalizowanych rozwiązań technologicznych, dostosowanych do potrzeb rynku, pionier w branży zabezpieczeń aktywnych oraz miejsce pracy sprawdzonych i doświadczonych fachowców, których wiedza techniczna, profesjonalizm a przede wszystkim pasja i zaangażowanie, gwarantują  pełną satysfakcję klientów.

Firma godna zaufania


Sejfy-stalpol.pl stara się poznawać potrzeby swoich klientów tak, aby zaoferować im jak najbardziej atrakcyjne produkty i zapewnić jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę i służymy rzetelną informacją.
Produkty, które oferujemy są zawsze najwyższej jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą przewagą jest ogromny asortyment, który na dzień dzisiejszy wynosi około 2500 artykułów i stale rośnie.
Poza tym w oparciu o standardowe wyroby jesteśmy w stanie zaoferować produkty z niestandardowym wyposażeniem i o zmienionych wymiarach, tak aby każdy Klient mógł dobrać coś niepowtarzalnego.

Referencje

referencja-1.jpg
referencja-2.jpg
referencja-3.jpg
referencja-4.jpg
referencja-5.jpg
referencja-6.jpg
referencja-7.jpg
referencja-8.jpg
referencja-9.jpg
referencja-10.jpg
referencja-11.jpg
referencja-12.jpg
referencja-13.jpg
referencja-14.jpg
referencja-15.jpg
referencja-16.jpg
referencja-17.jpg
referencja-18.jpg
referencja-19.jpg
referencja-20.jpg

Certyfikaty


Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas! + 48 52 381 42 11

Newsletter