SPÓŁKA STALPOL SAFES to nowy rozdział w historii firmy, która specjalizuje się w produkcji wyrobów ogniotrwałych, konstrukcji metalowych oraz ich sprzedaży.  Początki działalności Firmy Stalpol, powstałej z pragnienia kontynuowania tradycji, przekazywanej pasji i wiedzy z ojca na syna, sięgają końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W pierwszej dekadzie działalności firma nastawiona była na rozwijanie i doskonalenie umiejętności w zakresie  produkcji sejfów, drzwi zbrojonych i kas pancernych. Systematyczny i stabilny rozwój firmy, rzetelność usług, konsekwencja w budowaniu wiarygodności marki, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów, zaowocowała wieloletnią współpracą z dystrybutorami na rynkach zachodnich. 

Potrzeba uwydatnienia profilu działalności Firmy silnie powiązanej z obszarem pasywnych oraz aktywnych systemów zabezpieczeń, monitorowanie rynku wraz z permanentnym poszerzaniem  i wzbogacaniem gamy oferowanych produktów  stały się inspiracją do wzmocnienia jej wizerunku W 2014 R. pod nową nazwą STALPOL SAFES spółka  z o.o.

 

JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO:

STALPOL SAFES  dzisiaj,  to firma dynamicznie rozwijająca się, nieustannie poszukująca najlepszych i coraz bardziej zoptymalizowanych rozwiązań technologicznych, dostosowanych do potrzeb rynku, pionier w branży zabezpieczeń aktywnych oraz miejsce pracy sprawdzonych i doświadczonych fachowców, których wiedza techniczna, profesjonalizm a przede wszystkim pasja i zaangażowanie, gwarantują  pełną satysfakcję klientów.

W STALPOL SAFES spółka. z o.o. znajdą Państwo bogatą ofertę innowacyjnych i optymalnie dobranych produktów. Kompleksowość rozwiązań a także doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zamówienia to nasze atuty, dzięki którym pozostajemy Państwa wiarygodnym partnerem w biznesie.    

Firma godna zaufania


Sejfy-stalpol.pl stara się poznawać potrzeby swoich klientów tak, aby zaoferować im jak najbardziej atrakcyjne produkty i zapewnić jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę i służymy rzetelną informacją.
Produkty, które oferujemy są zawsze najwyższej jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą przewagą jest ogromny asortyment, który na dzień dzisiejszy wynosi około 2500 artykułów i stale rośnie.
Poza tym w oparciu o standardowe wyroby jesteśmy w stanie zaoferować produkty z niestandardowym wyposażeniem i o zmienionych wymiarach, tak aby każdy Klient mógł dobrać coś niepowtarzalnego.