Seria szaf na broń MULTI PRAKTIKER

Dodane przez: w: Nasze produkty dnia: Komentarz: 0 Odsłon: 3324

Seria MULTI  PRAKTIKER została stworzona na bazie serii PRAKTIKER – udoskonalona i zmodyfikowana służy do przechowywania bardzo dużej ilości broni. Innowacyjne rozwiązanie polega na zastosowaniu dodatkowych demontowalnych skrzydeł, co umożliwia ustawienie broni w dwóch rzędach. Seria charakteryzuje się drzwiami na zawiasach zewnętrznych dzięki, którym istnieje możliwość otworzenia ich na 1800. Na drzwiach pojemniki, większa głębokość (550 mm) niż standardowa linia szaf oraz możliwość ustawienia broni o maksymalnej długości  1494mm. W zależności od modelu szafy  mieszczą od 15 do 31 szt broni długiej i od 10 do 18 szt broni krótkiej.

W serii wyróżniamy dwa rodzaje szaf : ze skarbczykiem i z półką stałą.


W szafach MULTI PRAKTIKER ze skarbczykiem od góry szafy znajduje się schowek o wysokości 200mm zamykany na zamek cylindryczny. Skarbczyk odsunięty jest od tylnej ściany korpusu szafy na 120 mm, dzięki czemu istnieje możliwość ustawienia broni o maksymalnej długości 1494 mm.

W szafach MULTI PRAKTIKER z półką („+” ) od góry szafy znajduje się stała półka o wysokości 200mm. Półka wyposażona jest w stały uchwyt na broń krótką. Półka podobnie jak skarbczyk odsunięta jest od tylnej ściany korpusu szafy, dzięki czemu istnieje możliwość ustawienia broni o maksymalnej długości 1494 mm.


Lewa strona szafy przeznaczona jest do przechowywania broni długiej. Zawiera metalową listwę z uchwytami piankowymi. Uchwyt jest demontowalny i przestawny na trzech wysokościach : 780 - 830 - 880 mm (licząc od dna szafy). Uchwyty piankowe rozmieszczone są co 55 mm i odsunięte od tylnej ściany o 175mm umożliwiając tym samym swobodne wstawienie broni z optyką. Zapobiega to obijaniu lunet o tylną ścianę szafy.


Prawa strona szafy wyposażona jest w zestaw trzech przestawnych i demontowalnych półek. Istnieje możliwość regulacji półek co 50 mm. Na wyposażeniu podstawowym znajduje się również demontowalna listwa z uchwytami piankowymi montowana na wysokości 830 mm (licząc od dna szafy). Takie rozwiązanie umożliwia ustawienie dodatkowych sztuk broni o maksymalnej długości 1294mm.

Skrzydła - w  zależności od modelu (szerokości szafy) sejf wyposażony jest w ruchome , demontowalne skrzydła do przechowywania broni . Dzięki takiemu rozwiązaniu została maksymalnie wykorzystana przestrzeń wewnętrzna szafy i umożliwiła ustawienie broni w drugim rzędzie. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, skrzydła w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika szafy mogą zostać zdemontowane i na nowo założone, gdy zaistnieje taka potrzeba.  Listwy z piankami na skrzydłach są demontowalne i przestawne na całej wysokości skrzydła, odsunięte od ściany tylnej o 125 mm.Drzwi szafy zostały wyposażone w zawiasy zewnętrzne dzięki, którym istnieje możliwość otworzenia ich na 1800.  Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do wnętrza szafy jest dużo łatwiejszy i swobodniejszy, ponadto stanowi to również ułatwienie przy ewentualnym wnoszeniu szafy na piętro. Zawiasy zewnętrzne umożliwiają nieinwazyjne zdemontowani  drzwi co znacznie odciąża masę całego sejfu.  Ponadto podobnie jak w serii PRAKTIKER drzwi wyposażone są w stałe pojemniki umożliwiające przechowywanie amunicji lub pozostałych akcesoriów.
Do podstawowego wyposażenia szafy należy również zestaw wyciorów na magnesach neodymowych, co umożliwia dowolne i najbardziej optymalne ich umiejscowienie.
Szafa posiada cztery otwory montażowe fi 12 ( dwa w tylnej ścianie szafy i dwa w podłodze).

Seria MULTI PRAKTIKER przeznaczona jest dla strzelnic , magazynów, gdzie przechowywana jest duża ilość broni. Ponadto cieszy się sporą popularnością wśród indywidualnych odbiorców:  strzelców sportowych, kolekcjonerów, którzy pragną pomieścić  swoje zbiory na małej przestrzeni, a jednocześnie cenią sobie dobre rozwiązana i zoptymalizowanie przestrzeni  do maximum. Seria charakteryzuje się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni, przy niewielkich gabarytach jest w stanie pomieścić broń o maksymalnej długości  z optyką bez konieczności jej demontowania i jednocześnie chroni ją przed uszkodzeniami.

https://www.sejfy-stalpol.pl/16-seria-multi-praktiker

Zostaw komentarz